Jdi na obsah Jdi na menu
 


Porušování nedělního klidu

9. 5. 2017

Vážení sousedé,

před cca třemi týdny mě starostka města poprosila, zda bych před jarní a letní sezonou neroznesl lekáčky s prosbou o dodržování nedělního a svátečního klidu na územní města Police n. M. a spádových obcích.

Uběhlo cca tři týdny a z radnice přichází znovu prosba, zda bych opakovaně neroznesl doporučení MÚ, neboť se během třech týdnu množí z celého města stížnosti na porušování tohoto doporučení.

Protože mě osobně nebaví to samé roznášet co 14 dní, a vzhledem k tomu, že si myslím, že u nás na Honech bydlí lidé rozumní a ohleduplní, tak píši tento článek s prosbou, aby chroničtí sekáči zanechali nedělního sečení trávy a podobné činnosti, která otravuje.

Musím uznat, že případné stěžovatele chápu. Není skutečně nic lepšího, než si v neděli sednou na zahradu a poslouchat ve 12:30 sekačku souseda, který je na Honech pečený vařený, ale sečení trávy realizuje výlučně v neděli:-). Samozřejmě není sám.

Jako soused apeluji na nás, chovejme se ohleduplně a nechme radnici pracovat na důležitějších záležitostech než je příprava obecní vyhlášky o klidu a pod.

S pozdravem všem honským,
Daniel Denygr - soused

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář